НБУ продовжив покупку валюти на міжбанкуНаціональний банк України (НБУ) протягом тижня 7-11 вересня 2020 року купив на міжбанківському валютному ринку 22,50 млн доларів. При цьому центробанк не проводив інтервенцій з продажу валюти.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Таким чином, НБУ продовжив покупку валюти на міжбанку, збільшивши її в майже в два рази в порівнянні з минулим тижнем, коли обсяг покупки американської валюти склав 11,50 млн доларів.

За даними центробанку, всього з початку року НБУ купив на міжбанку валюти на 4509,40 млн доларів і продав на 3291,80 млн доларів. Таким чином, з початку 2020 року чиста купівля валюти Нацбанком склала 1217,60 млн доларів.

Як повідомляло РБК-Україна, рада Національного банку України (НБУ) 10 вересня затвердив Основні принципи грошово-кредитної політики на 2021 рік і середньострокову перспективу. Згідно з документом, НБУ буде надалі дотримуватися режиму плаваючого курсоутворення і не буде зорієнтувати досягнення певного рівня або діапазону обмінного курсу.

Нагадаємо, за прогнозом групи ICU, у вересні може збільшитися попит на валюту з боку імпортерів, які більш активно поповнюватимуть складські запаси з початком нового навчального року і сезону бізнес-активності. Курс буде коливатися в межах 27,5-28 грн / долар.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали