Органи контролю збільшили кількість перевірок українських підприємствПротягом 2021 року органи державного нагляду (контролю) планують провести понад 120 тис. перевірок українських підприємств.

Як передає Укрінформ, відповідний проект плану державних перевірок для бізнесу на наступний рік оприлюднив Інспекційний портал.

"15 жовтня органи державного нагляду (контролю) завершили формування проектів річних планів перевірок українських підприємств. Проекти планів містять повну інформацію щодо 120 тис. перевірок від 21 центрального органу виконавчої влади, 4 облдержадміністрацій та 13 виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування", - йдеться в повідомленні.

Рекордсменом за кількістю заходів на 2021 рік є ГСЧС - 50591 перевірка. При цьому в нинішньому році в основний план перевірок включені школи, садки та інші установи, підпорядковані місцевим органам виконавчої влади, плани щодо яких раніше не публікувалися.

Також значна частина перевірок буде проведена Госпродпотребслужбой - 21729. Кількість перевірок за рік суттєво не змінилося.

Держпраці в наступному році проведе 21150 перевірок. В цьому році в проект річного плану були включені підприємства в сфері дотримання законодавства про працю.

Держекоінспекція планує провести 11530 перевірок. Їх кількість за рік суттєво не змінилося.

Госгеокадастр включив в проект плану 6083 перевірки. Кількість перевірок за рік суттєво не змінилося.

Інспекційний портал був запущений в 2017 році Офісом ефективного регулювання (BRDO). Ресурс був розроблений для Державної регуляторної служби України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

15 жовтня органи державного нагляду (контролю) завершили формування проектів річних планів перевірок українських підприємств.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали