ООН планує залучити майже 675 млн доларів на допомогу УкраїніЗгідно Рамковій програмі партнерства між урядом України та ООН на 2018-2022 роки, протягом п'яти років організації системи ООН планують залучити майже 675 млн доларів США. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення Кабінету міністрів.

"24 жовтня - 75 років від дня створення Організації Об'єднаних Націй. Її головна мета - підтримання міжнародного миру і безпеки ... Протягом усього існування ООН Україна бере активну участь в її роботі. Згідно Рамковій програмі партнерства між Урядом України та ООН на 2018- 2022 роки, протягом п'яти років організації системи ООН планують залучити майже 675 млн доларів на допомогу Україні, зокрема на економічний розвиток, соціальний захист, демократичне управління, а також підтримку процесів миростроительства і відновлення на Донбасу ", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Україна співпрацює з ООН в контексті подолання гуманітарних наслідків агресії Російської Федерації проти України. Зокрема, з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Управлінням з координації гуманітарних питань, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції, Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Фондом ООН в галузі народонаселення, Дитячим фондом ООН та ін.

"Одним з важливих напрямків співпраці між Урядом України та ООН є пом'якшення та мінімізація довгострокових наслідків Чорнобильської катастрофи. Починаючи з 1990 року, на трирічної основі схвалюються резолюції ГА ООН з цієї проблематики (остання - в грудні 2019 року). У 2000 році резолюцією" Закриття Чорнобильської АЕС "Генасамблея привітала відповідне рішення України", - зазначено в повідомленні.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали