Чому вертають Милованова у владуТимофій Милованов, який пішов у відставку з посади міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України разом з Урядом Олексія Гончарука, повертається у владний конгломерат. За інформацією окремих інформаційних агентств Милованов стане радником Глави офісу Президента України Андрія Єрмака.

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов буде призначений радником керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на два джерела: з оточення Єрмака і з команди президента Володимира Зеленського.

На посаді міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Милованов проявив себе активним прихильником форсування ринку земель сільськогосподарського призначення як того вимагали міжнародні фінансово-кредитні організації.

Милованова вважають виразником інтересів представників іноземного капіталу, які мають зацікавленість в придбанні найбільш ліквідних активів в Україні. Повторний прихід Милованова у владну команду означає, що не виключеним є повернення до тієї економічної політики, яку проводив Уряд Гончарука, тобто політики за приписами транснаціонального капіталу.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали