Місцеві вибори 2020: битва за ЛьвівМісцеві вибори 2020 в Україні добігають до завершення. Апогеєм боротьби за посаду міського голови стане другий тур виборів у Львові, де зійдуться багаторічний мер Андрій Садовий та прихильник Порошенка Олег Синютка.

Уже цієї неділі, 22 листопада, на Львівщині відбудеться повторне голосування з виборів Львівського і Дрогобицького міських голів, а також депутата Великолюбінської селищної ради Львівського району. У повторному голосуванні 22 листопада на території Львівщини загалом зможуть взяти участь 681714 виборців: 594356 – у Львівській ОТГ, 86441 – у Дрогобицькій ОТГ і 917 – у багатомандатному виборчому окрузі №6 на перших виборах депутатів Великолюбінської селищної ради Львівського району.

Нагадаємо, що саме Синютка очолював Львівську обласну державну адміністрацію в час, коли виникла сміттєва криза після катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі. Треба також нагадати, що до сміттєвої кризи рейтинг Андрія Садового в загальнонаціональному масштабі був дуже високим і команда колишнього президента намагалася максимальною мірою дискредитувати очільника Львова як ймовірного суперника на президентських виборах 2019 року.

На даний момент Олег Синютка є народним депутатом України і на відміну від багатьох політиків залишився в команді Порошенка, незважаючи на те, що останній програв президентські вибори у 2019 році Володимиру Зеленському.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали