Олександр Попов: чим раніше піде цей уряд, тим більше у країни шансів на порятунокОдним з найбільш ефективних антикризових менеджерів в Україні є колишній голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, під час керівництва якого в українській столиці відбулась розбудова метро та мали місце інфраструктурні поліпшення.

На своїй сторінці у Facebook Олександр Попов дав оцінку спорадичним та безсистемним діям Уряду в частині обмеження поширення пандемії коронавірусу. На його думку, «продовження експериментів Кабміну з карантином буде дорого коштувати нашій країні. Українські підприємці борються за виживання. В умовах введення «карантину вихідного дня» це стає майже нездійсненним завданням.

Логіку уряду з точки зору здорового глузду зрозуміти не можна. У будні шансів захворіти не менше, аніж у вихідні. Як допоможе в нинішній ситуації позбавлення бізнесу можливості працювати на вихідних – незрозуміло. Як і незрозуміло, хто понесе відповідальність за сотні тисяч українських сімей, які залишилися без джерел доходу.

Коли в виправдання нового карантину чиновники наводять приклад європейських країн, вони навмисно замовчують, що всі обмеження бізнесу з боку уряду повинні супроводжуватися компенсаціями. Держава ж в особі Кабміну самоусунулася від допомоги українцям, а «слуги» своїм голосуванням стали співучасниками їх шкідницьких дій.

Чим раніше піде цей уряд, тим більше у країни шансів на порятунок. З епідемією боротися вони нездатні. Все, на що вистачає їх професіоналізму та політичної волі – боротися з дрібним і середнім бізнесом, боротися з власними громадянами, яких влада звинувачує у всіх бідах в країні».

Нагадаємо, що Олександр Попов зайняв друге місце на нещодавніх виборах київського міського голови. Саме Олександра Попова більшість аналітиків вважають найефективнішим керівником української столиці за останні тридцять років. Незважаючи на те, що Олександр Попов програв вибори Віталію Кличку він залишається одним з найперспективніших українських політиків-антикризових менеджерів.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали