ЄІБ розпочне відновлення інфраструктури ДонбасуЄвропейський інвестиційний банк схвалив два важливих для України кредитних проекти: "Програма відновлення" і "Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження". Про це повідомив народний депутат Муса Магомедов.

За його словами, загальний обсяг кредитування складе 440 млн євро. Гроші планується направити на розвиток інфраструктури в Луганській і Донецькій областях та підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема на "Програму відновлення" буде виділено 340 млн євро. Кошти підуть на фінансування проектів з будівництва та відновлення громадських будівель, в тому числі медичних центрів, державних доріг і мостів, а також надання комунальних послуг. Програма охопить не тільки зазначені області, а й ряд суміжних з ними, так як їм потрібна допомога, щоб впорається з постійно прибувають ВПО.

На "Східну Україну" ЄІБ виділить 100 млн євро, ці кошти підуть на будівництво та капітальний ремонт доріг регіонального значення в Луганській області: Т-13-02 КПП "Танюшівка" - Старобільськ - Бахмут, Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" - Сватове - Лисичанськ, Н-26 Чугуїв-Мілове. За задумом авторів проекту, відновлення цих доріг допоможе зміцнити сільськогосподарський потенціал регіону.

"Відновлення інфраструктури Донбасу має дуже важливе значення: наші люди з того боку повинні бачити, що українська влада робить все можливе для нормалізації життя в регіоні", - підкреслив М.Магомедов.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали