Ділова активність в США прискориласяОсновні фондові індекси США в понеділок відзначилися зростанням, оскільки багатообіцяючі результати досліджень вакцин від Covid-19 зміцнили надії на відновлення економіки в 2021 році.

Dow Jones Industrial Average виріс на 327,79 пункту, або на 1,1%, до 29591,27 пункту, після того, як завершив минулий тиждень з пониженням.

S & P 500 набрав 20,05 пункту, або 0,6%, досягнувши 3577,59 пункту, а Nasdaq Composite піднявся на 25,66 пункту, або на 0,2%, до 11880,63 пункту.

"При вивченні подробиць ці новини здаються дуже сприятливими", - прокоментував Пол О'Коннор, директор змішаних класів активів в Janus Henderson Investors. "Перспектива суттєвої нормалізації економічної активності в другій половині наступного року стає все більш виразною", - пояснив О'Коннор.

Як показали попередні дані, в грудні ділова активність в США прискорилася, досягнувши максимуму за п'ять років, незважаючи на зростання захворюваності коронавірусів і жорсткість карантинних обмежень. Згідно індексів PMI від IHS Markit, активність у виробничому секторі і сфері послуг все ще залишається на території зростання.

Тим часом обраний президент США Джо Байден планує призначити на пост міністра фінансів колишню главу Федеральної резервної системи Джанет Йеллен, яка раніше заявляла, що підтримує нарощування державних витрат на підтримку американської економіки, яка постраждала від пандемії.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали