В єврозоні прискорилось зростання грошової масиЗвіт ЄЦБ про грошово-кредитну політику в єврозоні показав, що річний темп зростання широкого грошового агрегату М3 прискорилося до 10,5% в жовтні з нерозкритих 10,4% у вересні. Економісти прогнозували, що річний темп зростання М3 в жовтні залишиться на рівні 10,4%.

Серед компонентів М3 річний темп зростання вужчого грошового агрегату М1, що включає валюту в обігу і депозити овернайт, склав в жовтні 13,8%, не змінившись в порівнянні з попереднім місяцем. Річний темп зростання короткострокових депозитів, відмінних від депозитів овернайт (М2-М1), в жовтні склав 1,4%, також не змінившись в порівнянні з попереднім місяцем. У той же час річний темп зростання ринкових інструментів (М3-М2) прискорився до 14,0% з 11,9% у вересні.

Звіт також показав, що річний темп зростання скоригованих кредитів домашнім господарствам склав 3,1% в жовтні без змін в порівнянні з вереснем, в той час як річний темп зростання скоригованих кредитів нефінансовим корпораціям склав 6,8%, в порівнянні з 7,1% в попередньому місяці.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали