Гончаров: Україна як і раніше залишається країною майданівУкраїнська економіка продовжує розвиватися по низхідному тренду. Така ситуація зумовлена як об’єктивними причинами, так і розбалансованою національною економічною політикою. Все це відбувається в умовах нарощення масштабів поширення пандемії коронавірусу.

На думку відомого українського економіста Олександра Гончарова, «ніяких шансів на відновлення економіки з Кабміном Шмигаля і цим складом Верховної Ради України у нас немає. Хоча б тому, що ті величезні оклади керівників державних корпорацій і підприємств обов’язково повинні співвідноситися з реальною зарплатою працюючих українців. Також і щодо оподаткування – багаті більше отримують, тому вони повинні значно більше платити рядових працездатних громадян.

В Україні повинен бути непідкупний суд, рівний і такий же у всіх регіонах доступ до освіти і послуг охорони здоров’я. Тільки за цих умов почнеться відновлення української економіки, буде йти процес формування громадянського суспільства, не буде такою величезною прірва між багатими і бідними.

Нагадаємо, що парламентська монобільшість декілька місяців тому розпочала курс на тотальну фіскалізацію підприємницької діяльності, що викликало спротив представників малого бізнесу. Намагання тотальної фіскалізації – це прояв половинчастої і розбалансованої економічної політики нинішньої української влади.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали