Скорик: публічна політична «війна» між Зеленським і Порошенко - не більше, ніж лицемірствоПолітична боротьба в Україні загострюється. Нещодавні місцеві вибори призвели до нових коаліцій в місцевих радах, зокрема коаліції «Слуги народу» та «Європейської солідарності» в Одеській міській раді, що викликало значний резонанс серед опозиційних сил.

Народний депутат України Микола Скорик на своїй сторінці у Facebook зазначає, що «публічна політична «війна» між Зеленським і Порошенко – не більше, ніж лицемірство, що прикриває цілком діяльний союз. Об’єднання «Слуг народу» і «ЄС» в Одеській міській раді, де ці політсили вже неприховано ділять владу і портфелі, ще раз показало порожнечу передвиборних обіцянок і відвертий обман виборців.

Наша політсила і наші депутати міської ради зроблять все, щоб плани чинної міської влади з розпродажу одеської землі і поділу міського бюджету не здійснилися, для цього у нас є великий досвід роботи в опозиції. З нами їм буде дуже несолодко, ми будемо дуже пильно стежити за всім, що відбуватиметься в міській раді, навколо Одеського виконкому і його посадових осіб».

Нагадаємо, що Микола Скорик є одним з найефективніших антикризових менеджерів в Україні, оскільки продемонстрував високий рівень ефективності управління соціально-економічними процесами в Одеській області.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали