Чим відрізняється здорова держава від хвороїВ Україні продовжується економічний спад, а влада замість застосування антикризових заходів здійснює тиск на сектор малого та середнього бізнесу. Такі дії держави створюють додаткову напругу в суспільстві, що прискорює процеси соціального збурення.

Народний депутат України Олександр Качний на своїй сторінці у Facebook зазначає, що «дрібні і середні підприємці мітингують проти нових штрафів за порушення при використанні касових апаратів. Карантин вихідного дня, весняний карантин і нависає зимовий локдауни і касові апарати – все це покликане знищити підприємців, залишивши людей без роботи, а бюджет без грошей.

Але, що так само цікаво – як влада посилено обороняється від своїх мирно протестуючих громадян. І сьогодні, і три дні тому, під час мітингу під посольством США, де поліція і Нацгвардія з ранку оточили периметр посольства, правоохоронці вживають посилені заходи. Чим відрізняється здорова держава від хворої?

В здоровій поліція захищає закон від тих, хто його порушує. У хворому – поліція порушує закон і переслідує тих, хто його дотримується. Якщо влада приймає закони для людей і працює на їх благо, навіщо тоді оточення з поліцейських для мирних акцій протестів і підвищені витрати на силові структури в бюджеті 2021?»

Олександр Качний представляє парламентську опозицію і пропонує альтернативні варіанти формування національної економічної політики, яка дозволить подолати кризові явища і відновити зростання.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали