Про що буде звітувати Шмигаль у Верховній РадіУряд Шмигаля знаходиться в епіцентрі критики експертного середовища у зв’язку з відсутністю системності та послідовності в частині реалізації державної економічної політики і в частині боротьби з поширенням пандемії коронавірусу. Уряду так і не вдалося запустити механізм відновлення економічного зростання в Україні.

Цього тижня під час години запитань до уряду, перед народними депутатами виступить прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. «Громадяни України чекають від влади, тобто від уряду та парламенту України відповіді, чого чекати від локдауну, який заплановано урядом з 8 січня, і як з «карантином вихідного дня» з парламентом уряд знову не радився… Які будуть наслідки цього локдауну для країни, економіки, малого бізнесу, для найманих працівників та бюджетної сфери», – заявила під час виступу заступниця голови ВР Олена Кондратюк.

Зазначимо, що Уряд Шмигаля – це вже другий кабінет міністрів сформований парламентською монобільшістю партії «Слуга народу». Однак і як його попередник – уряд Гончарука – цей уряд не досяг успіхів в напрямі покращення рівня життя пересічних українців, а продовжує політику, спрямовану на поглиблення залежності країни від зовнішніх кредиторів.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали