Які кадрові зміни відбудуться в Уряді ШмигаляПогіршення економічного становища в країні вимагає корекції курсу Уряду в частині реалізації реформ в окремих сегментах національної економіки. Прогнозуються кадрові зміни в Уряді у зв’язку з переформатуванням правлячої коаліції. Деякі експерти відзначають факт того, що до складу Уряду увійдуть люди, наближені до вітчизняних олігархів.

За інформацією народного депутата України Олександра Качури, порядком денним засідання фракції Слуги народу 15 грудня передбачалося обговорення кандидатур на посади: першого віце-прем'єра, міністра енергетики – Юрія Вітренка; міністра освіти й науки – Сергія Шкарлета; міністра у справах ветеранів – Юлії Лапутіної. Крім того, за даними народного депутата, можлива зміна очільника Мінекології – на цю посаду буде запропонований Роман Опімах.

Більшість експертів сходяться на тому, що енергетичний блок Уряду буде посилено представником певних олігархічних груп для створення противаги керівнику «Нафтогазу» Андрію Коболєву.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали