Микола Скорик: люди Зеленського діють методами ПорошенкаПрикметною рисою політичного сезону 2020 стали місцеві вибори в Одесі та Одеській області, де влада Слуги народу та місцева влада об’єдналася в єдиний конгломерат проти опозиції. Вибори відзначалися намаганням влади будь-якою ціною вирвати перемогу в опозиційних кандидатів, тому й мали численні порушення виборчого законодавства.

Народний депутат України Микола Скорик на своїй сторінці у Facebook стверджує, що «люди Зеленського діють методами Порошенка, але абсолютно марно для себе. Вони здали контроль над містом і областю Труханову і його новим господарям. Ті вдало перепродали за останні десять років Ющенка, Януковича і Порошенка, при цьому Порошенка вже купили назад».

«Центральної влади, як такої, вже практично немає. Їй не до регіонів. В Одесі нові господарі на сьогодні купили все: і СБУ, і МВС, і прокуратуру. З їх точки зору це дає їм право на беззаконня», – зазначає політик.

Нагадаємо, що Микола Скорик представляє у Верховній Раді України основну опозиційну силу – «Опозиційну платформу – За життя». У певний період Скорик очолював Одеську обласну раду та Одеську облдержадміністрацію. Саме Микола Скорик був основним конкурентом Геннадія Труханова на нещодавніх виборах мера Одеси.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали