Яка основна причина розчарування населення в ЗеленськомуПадіння рейтингу Президента України Володимира Зеленського після впевненої перемоги на перегонах глави держави 2019 року стало наслідком багатьох причин. Однією з основних причин стало небажання гаранта прислухатися до конструктивних пропозицій представників опозиційного табору, а також відсутність антикризової економічної політики.

Свою версію щодо причин розчарування українців у Зеленському висловив відомий український аналітик Сергій Фурса, який на своїй сторінці у Facebook зазначає, що «після 73% Зеленський в будь-якому випадку розчарував би українців. Тим більше, що вони голосували за хорошого хлопця, просто за хорошого хлопця, а погляд на те, яким повинен бути хороший хлопець у кожного свій. І тут не можна задовольнити одночасно всіх. Просто він міг розчарувати їх роблячи реформи і змінюючи країну. А він розчарував їх не роблячи нічого і зміцнюючи олігархію. Ось це прикро».

Нагадаємо, що Зеленський спирається на монобільшість «Слуги народу» в українському парламенті, що створило йому унікальні можливості для ефективного проведення реформ і відповідно покращення рівня життя пересічних українців. Однак два Уряди сформовані пропрезидентською більшістю у парламенті не змогли забезпечити відновлення в країні проявів економічного зростання.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали