Економіст: команди Коломойського і Ахметова розділилися на два ворогуючих між собою блокиПереважна більшість аналітиків не прогнозують в наступному році відновлення економічного зростання в Україні. Більше того, очікується подальший обвал економіки і початок нового переділу сфер впливу. Але це вже буде переділ не між вітчизняними олігархами, а між українськими фінансово-промисловими групами та транснаціональним капіталом.

Відомий український економіст Олександр Гончаров на своїй сторінці у Facebook стверджує, що «не вистачає ресурсів для збереження колишнього числа місцевих олігархів, тому команди Коломойського і Ахметова розділилися на два ворогуючих між собою блоки; і сьогодні у кожного з них своє бачення, як має розвиватися Україна в майбутньому (при цьому один з цих блоків неминуче повинен зникнути).

По-друге, з перемогою Д.Байдена на виборах «соросята» стали активно намагатися розвіяти міф про всесильність Коломойського і Ахметова, які вміють вирішувати будь-які питання у нас в країні.

По-третє, стався розкол і в українській фінансовій еліті: одна група поки ще під контролем консерваторів з США – республіканців, під керуванням яких знаходяться Всесвітній банк і МВФ, інша – під впливом фінансового дому Ротшильдів».

Нагадаємо, що у Верховній Раді України представлений законопроект про деолігархізацію та забезпечення добросовісної конкуренції, прийняття котрого покладе край свавіллю олігархів на базових ринках і стане основною передумовою відновлення економічного зростання.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали