Кучеренко: Нафтогаз має бути ліквідованоНАК «Нафтогаз України» відіграє вагому роль в системі суспільного відтворення, оскільки виступає основним монополістом на енергетичному ринку. Нафтогаз, використовуючи своє монопольне становище, намагається максимізувати власні прибутки за рахунок підвищення цін на блакитне паливо як для підприємств, так і для домогосподарств.

Народний депутат України Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Facebook зазначає, що «після того як президент та прем’єр на усіх каналах абсолютно безкоштовно прорекламували Нафтогаз і закликали всіх українців нести свої гроші виключно цьому монополісту, сам Нафтогаз нарешті вирішив зайнятися «удосконаленням» свого сервісу.

Хоча два рекламних агенти запевняли, що змінити постачальника можна протягом однієї хвилини. Скільки ще треба штату і які гонорари потрібні для того, щоб за півроку підготуватися до роботи на «ринку»?! Смішні. Нафтогаз має бути ліквідовано!».

Нагадаємо, що у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №4122, який передбачає деолігархізацію та забезпечення добросовісної конкуренції. Прийняття даного законопроекту створить інституціональне підґрунтя для розділення Нафтогазу, що створить сприятливі передумови для формування конкурентного середовища на енергетичному ринку України.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали