Як обвалюється банківська система УкраїниТранснаціональний капітал продовжує наступати на банківську систему України, що виступає завуальованою формою зміцнення інституту зовнішнього управління. Безкомпромісна позиція МВФ щодо законодавчого закріплення процесу націоналізації Приватбанку – свідчення того, що західні партнери України не відступлять від своїх намагань повністю контролювати ринок позикового капіталу України.

За інформацією українського економіста Олександра Гончарова, «глобалісти, активно використовуючи «соросят», обвалюють банківську систему України і виробляючу економіку (цілком ймовірно, що 40%-45% малого і середнього бізнесу в цьому 2021 року підуть під ніж)».

«В листопаді минулого 2020 року платоспроможні банки України отримали 3,54 млрд грн. чистого прибутку, що майже вдвічі менше, ніж за аналогічний місяць 2019 року (7 млрд грн.). А в цілому за січень-листопад минулого 2020 року чистий прибуток українських банків скоротилася в 1,4 рази до відповідного показника роком раніше – до 43,365 млрд гривень. Ось так стрімко падаємо», – констатує Гончаров.

Нагадаємо, що значна кількість комерційних банків входить в найпотужніші вітчизняні фінансово-промислові групи, що дає можливість вітчизняним олігархам поповнювати обігові кошти та забезпечувати хоча б критичний рівень оновлення основного капіталу. Виведення цих банків з ринку фактично зробить українських олігархів хронічними боржниками.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали