Демократична партія США продовжує робити ставку на досвідчені кадриНещодавні вибори Президента США та довибори до Конгресу показали, що у Демократичній партії на перших ролях продовжують залишатися ветерани політичного цеху. Нагадаємо, що новообраний Президент США Джозеф Байден вперше був обраний до Сенату ще у 1973 році в період президентства Ричарда Ніксона.

Також 3 січня Ненсі Пелосі переобрали спікером палати представників Конгресу США 117-го скликання. Вона обіймає цю посаду вже четвертий раз. Пелосі отримала підтримку більшості конгресменів, «перемігши» республіканця Кевіна Маккарті.

Представницю демократичної партії обирають спікером нижньої палати вже вчетверте: в Конгресі 116-го скликання, а також 110-го і 111-го скликань. Будинок у Сан-Франциско, що належить Ненсі Пелосі, спікеру Палати представників Конгресу США, атакували вандали. У новорічну ніч його розмалювали графіті і червоною фарбою.

Висунення Джозефа Байдена (1942 р.н.) кандидатом на президентських перегонах 2020 року та переобрання Ненсі Пелосі (1940 р.н.) спікером Плати представників Конгресу США свідчать про те, що Демократична партія США робить ставку на ветеранів політичних перегонів, а не на представників нового покоління. Хоча демократи на відміну від республіканців завжди вирізнялися тим, що сміливо висували на перші ролі представників молодого покоління, зокрема Джона Кеннеді та Білла Клінтона.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали