Кущ: програма українського газовидобутку 20/20 повністю проваленаЕнергомістка українська економіка потребує нових підходів щодо зниження енергозалежності. Однак український уряд так і не спромігся застосувати дієві заходи щодо диверсифікації джерел енергопостачання та впровадження енергоощадних технологій.

Український економіст Олексій Кущ на своїй сторінці у Facebook зазначає, що «років п’ять тому ми були дуже «залежні». Тепер, в результаті реалізації ряду «реформ», перестали купувати російський газ. Час радіти. Але не хочеться.

Сьогодні ми закриваємо свої шахти і купуємо імпортне вугілля. Російське. Програма українського газовидобутку 20/20 повністю провалена. Транзитний потенціал «спущений в трубу». У грудні зняті всі обмеження на імпорт електроенергії з РФ і Білорусі».

Нагадаємо, що енергетичний ринок України є надзвичайно монополізованим, що стримує процеси реалізації проектів підвищення енергоефективності, що потребує прийняття законопроекту №4122, який передбачає деолігархізацію економіки та забезпечення добросовісної конкуренції.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали