Українці масово виступають проти підвищення тарифів за комунальні послугиВідсутність ефективного контролю за діяльністю природних монополій призвела до необґрунтованого підвищення тарифів за комунальні послуги. Природні монополії користуючись правовими пастками намагаються максимізувати прибуток за рахунок споживачів.

У неділю, 10 січня, в ряді регіонів України пройшли акції протесту проти підвищення комунальних тарифів. Як повідомила поліція Харківської області, акції протесту проти зростання тарифів пройшли у Харкові та 13 районах: Балаклійському, Харківському, Зміївському, Вовчанському, Нововодолазькому, Чугуївському, Дергачівському, Лозівському, Богодухівському, Ізюмському, Золочівському, Валківському і Барвінківському.

У Полтаві через акцію протесту проти зростання тарифів перекрито рух трасою Київ-Харків. Поліція частково обмежила рух трасою близько 11:00 – проїзд заборонений вулицею Київське Шосе зі сторони Харкова до вулиці Грушевського.

9 січня на площі перед Полтавською ОДА та поблизу Полтавської міськради також відбулися мітинги проти тарифів на газ, в яких взяли участь близько 200 мітингувальників. 11 січня зібрання перед ПОДА відновиться для вручення вимог представникам президентської вертикалі.

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року зростають тарифи за природний газ та електроенергію, що водночас призведе до зростання вартості послуг теплопостачання і негативним чином вплине на конкурентоспроможність населення, а це негативним чином відобразиться на кон’юнктурі споживчого ринку.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали