Долар продовжує дешевшати відносно інших валютДолар США трохи подешевшав в понеділок після різкого падіння в п'ятницю на тлі розчаровуюючих даних по ринку праці США. В цілому, інвестори продовжували бачити більш швидке відновлення США, ніж в більшості країн, а також були зосереджені на ралі криптовалюти після того, як Tesla оголосила про інвестиції в біткойн в розмірі $ 1,5 мільярда.

Індекс долара США знизився на 0,08%, до 90,97. У п'ятницю він впав до 90,981 після того, як дані показали, що економіка США створила менше робочих місць, ніж очікувалося в січні, а втрати робочих місць в грудні були більше, ніж спочатку повідомлялося.

«Ми розглядаємо п'ятничний звіт про кількість робочих місць поза сільським господарством як "лежачий поліцейський", а не як перешкоду для розвитку історій про дивергенції зростання", - сказав Марк Маккормік, глобальний керівник валютної стратегії TD Securities.

"Відступаючи від цього єдиного звіту, ми все ще бачимо, що очікування зростання рухаються на користь США, особливо в порівнянні з Європою. З моменту закінчення перших блокувань в минулому році США, Японія і Канада є єдиними країнами G10, в яких очікування зростання на наступний рік підвищилися ", - додав він.

Спекулянти скорочують короткі позиції - ставки на ослаблення долара - по валюті. Деякі аналітики відзначають ймовірність того, що ті ж самі спекулянти будуть витіснені зі своїх коротких позицій через зростання долара.

Франческо Песолі, валютний стратег ING, сказав, що навіть якщо відновлення долара США зупиниться, «ми можемо і далі бачити свідоцтва короткого стиснення долара в найближчі тижні».

У записці для клієнтів стратеги J. P. Morgan заявили, що у них "росте впевненість в більш слабкій продуктивності євро по відношенню до долара."

Моральний дух інвесторів в єврозоні несподівано впав в лютому, оскільки блокування щодо стримування поширення COVID-19 залишили свій слід в економіці, яка втратила зв'язок з іншими регіонами світу в міру подальшого відновлення, показало опитування Sentix.
Індекс настроїв інвесторів від Sentix для єврозони впав на негативну територію, опустившись до -0,2 з 1,3 в січні. Очікувалося, що показник складе 1,9.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали