Зниження прибутковості облігацій США викликало сумніви щодо перспектив долараДолар США впав до тижневого мінімуму у вівторок, так як зниження прибутковості казначейських облігацій США викликало сумніви щодо перспектив долара США на тлі пакету фіскальних стимулів США.

Учасники ринку недавно підштовхнули долар вгору, коли демократи перейшли до прискореного здійснення пакету допомоги від COVID-19 на суму 1,9 трильйона доларів, наданого президентом Джо Байденом. Але деякі аналітики говорять, що масові бюджетні витрати і продовження сверхмягкої грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи в кінцевому підсумку виявляться перешкодою для долара.

"Інвестори можуть бути стурбовані тим, що фіскальні стимули збільшать дефіцит поточного рахунку США, і ми згодні з тим, що структурні дисбаланси залишаються слабким місцем в довгостроковій перспективі для долара США, особливо на тлі зниження темпів зростання в США і різниці в прибутковості", - сказав Шон Осборн, головний валютний стратег Scotiabank в Торонто.

Прибутковість 10-річних казначейських облігацій США виросла в понеділок майже до максимумів березня 2020 року, оскільки інвестори зробили ставку на більш широку рефляціону тему на фінансових ринках. Але у вівторок вона впала до 1,155%, що на 5 базисних пунктів нижче, ніж у понеділок. Тим часом, індекс долара США впав на 0,45%, до 90,52

Дані, що розчаровують по зайнятості в США в п'ятницю порушили двотижневу серію, в результаті якої долар піднявся до більш ніж двомісячного максимуму на рівні 91,60.

Осборн з Scotiabank сказав, що втрати долара в цей момент були трохи передчасними, «особливо тому, що індикатори позиціонування припускають, що активні трейдери продовжують скорочувати те, що залишається досить значним коротким позиціонуванням по долару США».

Вівторок викликав знайомі сумніви серед інвесторів, і деякі трейдери заявили, що нові фіскальні стимули поряд з рекордно низькими процентними ставками в США чинитимуть тиск на валюту в найближчі місяці.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали