Експортери нафти знижують видобуток на фоні падіння цінЦіни на нафту знижуються, погрожуючи припинити найтриваліше ралі за два роки, оскільки інвестори не звертали уваги на галузеві дані, які свідчать про падіння запасів сирої нафти в США, які додали оптимізму щодо очікуваного зростання світового попиту на паливо.

Нафта марки Brent впала на 1 цент до $ 61,08 після зростання майже на 1% у вівторок, коли вона досягла 13-місячного максимуму. Нафта США впала на 8 центів до $ 58,28.

Управління енергетичної інформації США (EIA) заявило на цьому тижні, що очікує зростання виробництва в Сполучених Штатах у другій половині 2021 року і в 2022 році, хоча воно знизило прогнозоване збільшення видобутку на весь цей рік.

За даними Американського інституту нафти (API) у вівторок, запаси сирої нафти в США впали на 3,5 мільйона барелів за тиждень до 5 лютого до приблизно 474,1 мільйона барелів.

Це у порівнянні з очікуваннями аналітиків в опитуванні Reuters про зростання на 985 000 барелів. Офіційні дані EIA будуть опубліковані сьогодні о 15:30 GMT.

За даними API, запаси сирої нафти в пункті доставки Кушинг, штат Оклахома, впали на 1,4 мільйона барелів.

Проте, запаси бензину виросли на 4,8 мільйона барелів, у порівнянні з прогнозами аналітиків в опитуванні Reuters про зростання на 1,8 мільйона барелів.

Ціни на нафту виросли з листопада, оскільки уряди почали кампанії по вакцинації від COVID-19, одночасно прийнявши великі пакети стимулів для підвищення економічної активності.

Найбільший в світі експортер нафти Саудівська Аравія в односторонньому порядку скорочує поставки в лютому і березні, додаючи до скорочень, узгодженим іншими членами Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) і їх союзниками.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали