Долар скорочує свої втратиДолар США відскочив від тритижневих мінімумів, оскільки коментарі представника Федеральної резервної системи США і оптимістичні виробничі дані допомогли пробудити апетит інвесторів до ризику.

Президент ФРС Сент-Луїса Джеймс Буллард сказав, що фінансові умови в Сполучених Штатах «в цілому добрі» і що інфляція в цьому році, ймовірно, посилиться, що центральний банк візьме до уваги.

Звіт ФРБ Нью-Йорка про виробництво підніс серйозний сюрприз і показав більш райдужну економічну картину, ніж припускали дані, опубліковані минулого тижня.

«Долар скорочує свої втрати, - сказав Джо Манімбо, старший аналітик ринку Western Union Business Solutions. «У нас були ... оптимістичні коментарі від Булларда, і новини з виробництва допомагають послабити увагу до не дуже хороших даних, які ми побачили минулого тижня, і які були сприйняті як каталізатор падіння долара».

Євро втратив раніше зароблені позиції, і перейшов до зниження проти долара. Зростання цін на нафту ненадовго підняло канадський долар і норвезьку крону до багатотижневих максимумів.

Долар також виріс завдяки безпечній японській ієні, яка впала до рівня 200-денної середньої по відношенню до долара і досягла багаторічних мінімумів по відношенню до євро, австралійського долара і швейцарського франка.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали