Інвестори купують акції компаній економічно чутливих секторівОсновні фондові індекси США переважно підвищуються, так як інвестори купують акції компаній економічно чутливих секторів в надії, що утвердження додаткових фіскальних стимулів у США і активна вакцинація сприятимуть швидкому відновленню найбільшої економіки світу.

Акції фінансового сектора Morgan Stanley (MS), Goldman Sachs (GS), JPMorgan Chase & Co. (JPM), Citigroup (C) і Bank of America (BAC) подорожчали на 0.5% -2.6%, так як прибутковості 10-річних казначейських облігацій США досягли максимальних рівнів з кінця березня.

Вартість акцій нафтових компаній ExxonMobil (XOM) і Chevron (CVX) підвищилася на 3.1% і 0.8% відповідно після того, як ціни на нафту підскочили до 13-місячного максимуму.

В цілому оптимістичний сезон корпоративної звітності за четвертий квартал також зміцнив надії учасників ринку на швидке відновлення бізнесу в цьому році. Згідно з даними Refinitiv, після публікації звітності більше 75% компонентів S & P 500, аналітики зараз прогнозують, що прибуток компаній, що складають даний індекс, в четвертому кварталі покаже приріст на 3.5% у порівнянні з минулим роком, тоді як за підсумками поточного кварталі покаже збільшення на 21.1%. Пізніше на цьому тижні свої результати оприлюднять Walmart (WMT), Applied Materials (AMAT), Baidu (BIDU), Deere (DE) та інші.

Індекс волатильності CBOE Volatility Index (VIX), який широко вважається кращим індикатором страху Уолл-стріт, в п'ятницю впав нижче позначки в 20 пунктів, що стало його першим падінням нижче даного рівня з лютого 2020 року, коли пандемія спровокувала масові розпродажі на ринку акцій. Деякі учасники ринку вважають, що зниження значення VIX нижче 20 пунктів сигналізує про схильність до ризику, що може спровокувати покупки з боку алгоритмічних трейдерів та інших великих гравців. В моменті індекс VIX знаходиться на рівні 21.79.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали