Слабкість зайнятості в США продовжує підривати зростання долараДолар США відновив зниження по відношенню до основних валют і досяг багаторічних мінімумів по відношенню до британського фунта і австралійського долара, оскільки трейдери зосередилися на тому, чи можуть вакцини від коронавируса, очікування економічного зростання і більш висока інфляція привести до підвищення прибутковості облігацій.

Індекс долара США впав на 0,38%, до 90,02. Долар має тенденцію до зниження з початку лютого після січневого відскоку від падіння на 7% в 2020 році.

«Долар продовжує рости і падати на тлі даних США, які намалювали неоднозначну картину найбільшої економіки світу», - заявив Джо Манімбо, старший аналітик ринку Western Union Business Solutions.

Слабкість зайнятості в США продовжує підривати зростання долара, оскільки ринки бачать дані про зайнятість, що підтверджують прихильність Федеральної резервної системи збереження процентних ставок на низькому рівні, додав Манімбо.

Євро виріс на 0,23% по відношенню до долара після того, як дані показали, що діловий дух Німеччини в лютому підвищився більше, ніж очікувалося, в основному завдяки стійкому промисловому сектору країни.

За словами аналітика Commerzbank Ульріха Лойхтманна, обмінні курси між євро і доларом будуть залежати «від того, чи є економіка США зможе досягти більш сильного буму після блокування, ніж Європа".

Британський фунт виріс на 0,5% проти долара, досягнувши самого високого рівня з квітня 2018 року, після того, як прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив про вихід з обмежень на тлі швидких темпів вакцинації.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали