Промислове виробництво в Україні в січні знизилося на 4%Промислове виробництво в Україні в січні 2021 року знизилося на 4% порівняно з аналогічним періодом торік. Однак з огляду на жорсткий локдаун цієї зими і скориговане на ефект календарних днів скорочення падіння промвиробництва було меншим — 2,7%. Про це повідомила Державна служба статистики (Держстат) на офіційному сайті.

Держстат вказує, що до попереднього місяця зниження промислового виробництва в січні склало 16,1%, а з урахуванням сезонного коригування — 3,3%.

У переробній промисловості в січні 2021 року до січня 2020-го зафіксовано спад на 1,8%, у добувній промисловості і розробці кар'єрів — на 3%, а в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря спостерігалося зростання на 3,2%.

В цілому за минулий рік у переробній промисловості зафіксовано зниження виробництва на 6,9%, у добувній промисловості і розробці кар'єрів — 3,1%, в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — на 1,3%. Одночасно у торішньому грудні вперше з травня 2019 року було зафіксовано його зростання порівняно з аналогічним періодом попереднього року — на 4,8%.

Як повідомлялося, промислове виробництво в Україні в 2020 році скоротилося на 5,2% проти показників 2019 року.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали