Долар може вирости ще більшеДолар тримається близько багатомісячного максимуму по відношенню до інших основних валют, оскільки інвестори вважають, що бюджетні стимули і агресивні вакцинації допоможуть США зростатиме швидше, ніж економіка інших країн.

Зростання відбулося через те, що євро, безумовно, найбільший компонент індексу, страждає від побоювань, що відновлення економіки єврозони перешкоджає третя хвиля заражень COVID-19.

Президент Еммануель Макрон наказав Франції ввести свою третю національну ізоляцію і сказав, що школи закриються на три тижні, в той час як валютний блок також відстає від Сполучених Штатів в програмах вакцинації.

У той час як очікується, що торгівля валютою сповільниться до великодніх свят у багатьох частинах світу, долар може вирости ще більше, якщо майбутні ключові економічні індикатори США нададуть позитивний вплив.

Очікується, що дослідження, проведене Інститутом управління поставками (ISM) в четвер, покаже подальше поліпшення виробничої активності.

Економісти очікують, що п'ятничні дані про зайнятість покажуть зростання приблизно на 650 000 робочих місць в березні, в той час як останні розмови на ринку говорять про те, що вони можуть піднятися вище і навіть перевищити один мільйон.

Національний звіт ADP по зайнятості показав, що в середу число робочих місць в приватному секторі США збільшилася на 517 000 робочих місць минулого місяця, що трохи нижче ринкових прогнозів.

За економічними релізів, виробничий сектор єврозони ріс найвищими темпами за майже 24 роки збору даних, спираючись на високі обсяги виробництва і замовлень, як показали остаточні дані IHS Markit.

Остаточний індекс заводських менеджерів із закупівель виріс до 62,5 в березні з 57,9 в лютому. Показання спалаху було 62,4. Зростання було широким по всьому регіону, лідерами були Німеччина і Нідерланди.

В інших регіонах Великобританії індекс менеджерів із закупівель (PMI), за яким уважно стежить IHS Markit, в березні склав 58,9 - 121-місячний максимум, випереджаюче прогнози.

Згідно з даними Destatis, в лютому роздрібні продажі в Німеччині виросли вперше за три місяці, але темпи зростання виявилися повільніше, ніж очікували економісти.

Роздрібні продажі виросли на 1,2% в місячному численні в лютому, подолавши падіння на 6,5% в січні. Економісти прогнозували зростання продажів більш швидкими темпами - на 2%. Це було перше підвищення за три місяці.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали