Нові трансатлантичні тенденції продовжать знижувати вартість євроНа думку економістів ING Bank, трансатлантичні тенденції, що розходяться продовжують знижувати курс EUR/USD, і важко передбачити, що змінить ситуацію в найближчому майбутньому.

«До сих пір підтримка на рівні 1.1700 зберігалася, але завтрашній сильний звіт по ринку праці США і подальший розпродаж на ринку казначейських облігацій США можуть стати каталізаторами для прориву до рівня 1.16. Деяким противагою цієї тенденції можуть стати ціни на сировинні товари на цьому тижні, коли підвищення прогнозів глобального зростання МВФ (в основному в США і Китаї) може виявитися сприятливим для сировинного комплексу в цілому і злегка негативним для долара».

«Європейський календар на наступний тиждень виглядає спокійним, хоча деяку увагу можна буде приділити протоколу березневого засідання Європейського центрального банку, який вийде в четвер. У протоколі основна увага буде приділена тому, наскільки широкою на початковому етапі була підтримка програми екстреної закупівлі на випадок пандемії (PEPP), яка з тих пір продемонструвала щотижневе зростання чистих покупок ЄЦБ в рамках PEPP до 19-20 млрд євро в порівнянні з попередніми 12 млрд євро».

Друкувати
Найбільш популярні матеріали