Аналітики NBC прогнозують курс пари EUR/USD на рівні 1,24У найближчі місяці курс долара США, швидше за все, буде залежати від реальних, а не від номінальних процентних ставок, і Федеральна резервна система, схоже, має намір довше тримати реальні процентні ставки негативними, стверджують аналітики National Bank of Canada. Вони прогнозують курс пари EUR/USD на рівні 1,24 до кінця четвертого кварталу і 1,19 приблизно через рік.

«Широкий індекс сили долара виріс в березні третій місяць поспіль. Цей останній сплеск відбувся в основному за рахунок зростання по відношенню до валют інших розвинених економік. Ймовірно, це можна пояснити тим, що спекулянти закрили ведмежі позиції по долару після того, як Вашингтон сигналізував про черговий пакет фіскальних стимулів, що змусило учасників ринку переглянути в бік підвищення ймовірність збільшення процентних ставок в США. За нашими власними прогнозами, ФРС, схоже, має намір ще якийсь час зберігати реальні процентні ставки негативними і з цією метою не скорочуватиме свое кількісне пом'якшення найближчим часом. Наш сценарій як і раніше передбачає знецінення долара в 2021 році, оскільки реальні процентні ставки залишаються негативними».

"Заява пана Пауелла узгоджується з нашим власним поточним поглядом на те, що кількісне пом'якшення в США і негативні реальні ставки будуть з нами в найближчому майбутньому, щоб підтримувати фінансові умови, що сприяють росту. Цей фон, поряд зі зростаючим подвійним дефіцитом (поточного і фіскального рахунків) є аргументом на користь відновлення слабкості долара США в майбутні місяці».

Друкувати
Найбільш популярні матеріали