Дефіцит торгового балансу буде гальмувати зростання ВВП СШАЗгідно з опублікованими в середу даними, дефіцит торгового балансу США в лютому досяг рекордних 71,1 млрд доларів. Аналітики Wells Fargo пояснили, що як експорт, так і імпорт були слабкими протягом місяця, але більш значне зниження експорту призвело до зростання дефіциту.

«Вузькі місця в логістиці та транспортуванні порушують торгові потоки та збільшують терміни поставки постачальникам. У міру зменшення "заторів" ми очікуємо, що в цьому році торгівля буде зростати. Але оскільки відновлення економіки США, як правило, випереджає багатьох своїх основних торгових партнерів, ми очікуємо, що імпорт буде продовжувати випереджати експорт в найближчій перспективі. Таким чином, чистий експорт буде гальмувати зростання ВВП в цьому році».

«Торговий баланс США виріс до рекордного рівня - 71,1 мільярда доларів в лютому. Як експорт, так і імпорт показали своє перше місячне зниження з травня, і хоча імпорт впав на 1,7 мільярда доларів, загальний дефіцит торгового балансу збільшився, оскільки експорт скоротився на 5,0 мільярда доларів ».

«Лютневий торговий звіт додався до серії слабких економічних даних США, вже представлених за місяць вітчизняними ритейлерами, виробниками і будівельниками житла, оскільки сувора зимова погода в Сполучених Штатах перешкоджала активності і чинила тиск на торговельні потоки. Але обмеження в ланцюжку поставок, які останнім часом відчувають багато вітчизняних виробників, ще більше впливають на торгівлю».

«Експорт повинен значно зрости в кінці цього року на тлі відновлення глобального зростання, але в цілому за рік ми очікуємо, що чистий експорт відніме 1,6 процентних пункту з росту ВВП».

Друкувати
Найбільш популярні матеріали