Ціни на золото та срібло продовжать знижуватисяСтратеги Capital Economics продовжують очікувати, що розгортання вакцини дозволить економікам знову відкритися в кінці цього року, що має зміцнити більш ризиковані активи і ще більше натиснути на ціну золота. Більш того, в березні ціни на паладій різко зросли, і протягом наступних кількох років вони будуть продовжувати випереджати ціни на платину.

«Найбільша зміна відбулася в ціні на паладій, яка виросла на 14% після того, як "Норнікель" переглянув свої прогнози щодо видобутку металів платинової групи в 2021 році на 15-20%. Ми думаємо, що в найближчі кілька років ціна паладію буде випереджати ціну платини».

«Ціна на золото трималася стабільно, відображаючи коливання реальної прибутковості в США. Золото відстежувало довгострокову реальну прибутковість казначейських облігацій в останні місяці, в той час як зв'язок з короткостроковою реальною прибутковістю порушилася. Ми думаємо, що довгострокова реальна прибутковість зросте ще трохи, надаючи більший тиск на ціну золота».

«Ціна на срібло впала приблизно на 6%. В результаті співвідношення золота і срібла піднявся вище свого довгострокового середнього значення. Ми очікуємо, що ціни на срібло продовжать знижуватися протягом решти року, оскільки ціни на промислові метали знову впадуть, що сприятиме подальшому зростанню співвідношення цін на золото і срібло».

Друкувати
Найбільш популярні матеріали