Хто буде куратором українського напрямку в Держдепі СШАПеремога глобалістів на минулорічних виборах Президента США однозначно призведе до зміни векторів зовнішньої політики «світового жандарма». У Білий дім повертаються люди, які мають чималий досвід роботи в країнах Центральної та Східної Європи. Також слід очікувати і посилення американського впливу на українському напрямку зовнішньої політики.

Як зазначає на своїй сторінці у Facebook відомий український політолог Володимир Фесенко, «разом з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном до Києва приїде днями і Вікторія Нуланд, яка тільки що призначена заступником Держсекретаря США. Досить імовірно, що саме пані Вікторія буде курирувати українські справи в Держдепі».
«Тепер залишилося дочекатися, коли у Вашингтоні дійдуть руки і до призначення нового посла США в Україні. Може якраз Нуланд цьому і посприяє», – наголосив політолог.

Нагадаємо, що Вікторія Нуланд приймала безпосередню участь в подіях на Майдані у 2014 році і ймовірно у Держдепі саме вона буде визначати пріоритети зовнішньої політики США на українському напрямку. Призначення нового посла в Україні – це справа часу.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали