В Україні може з’явитися новий політичний проектУкраїна перебуває напередодні нового політичного циклу. Це пов’язано з тим, що більшість політичних експертів прогнозують у найближчій перспективі перекроєння всього політичного ландшафту. Ряд авторитетних політологів та політтехнологів передбачають, що новий політичний проект буде пов'язаний з Рінатом Ахметовим та його близьким оточенням.

Тим часом Рінат Ахметов у коментарі для Радіо Свобода запевнив: «жодними новими чи старими політичними проєктами» він «займатись не збирається».«І дуже хотів би, щоби мої друзі теж ними не займалися. Але впливати на них я не можу – це їхнє право, їхній вибір і їхня відповідальність. Я вважаю, що кожен має робити свою справу: бізнесмени займатися бізнесом, а політики – політикою. І я категорично проти того, щоби було навпаки – коли бізнес іде в політику, а діючі політики стають бізнесменами», – наголошує олігарх.

Окремі політтехнологи пов’язують перспективи створення нового політичного проекту з наближеними до головного олігарха країни – Вадимом Новинським та Борисом Колесніковим. Борис Колесніков вже відкинув ймовірність того, що він може незабаром очолити новий політичний проект. Тому більшість експертів сходиться на тому, що новий політичний проект найімовірніше очолить Вадим Новинський.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали