Колесников розповів про цілі роботи новоствореної партіїОстанні декілька тижнів в експертному середовищі інтенсивно обговорювалися перспективи створення нової партії, зорієнтованої на підтримку реального сектору економіки і запуск соціально-економічного піднесення. Окремі експерти створення нового політичного проекту пов’язували з Рінатом Ахметовим та Вадимом Новинським.

На своїй сторінці у Facebook відомий український політик Борис Колесников повідомив про те, що був проведений перший з’їзд політичної партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ», на якому саме Колесникова обрали лідером партії, а також були озвучені імена професіоналів, які складуть ядро партії.

«Цілі у нас прості і зрозумілі кожному українцеві: відновлення суверенітету і реальної державності України, досягнення соціально відчутних результатів для громадян через зростання економіки, політика відкритих дверей, яка принесла успіх багатьом державам, принцип «Україна для людини» у внутрішній політиці, унітарна модель країни з передачею більшості функцій з центру в регіони, парламентська модель унітарної республіки – з посиленням ролі Верховної Ради України (двопалатний парламент, нижня палата якого обирається на виключно пропорційній основі, а верхня є представником інтересів регіонів країни)», – наголосив Колесников.

Нагадаємо, що сьогодні загострилася боротьба на тому спектрі українського політикуму, який зорієнтований на електорат Півдня та Сходу України. Значною мірою саме на цей регіон і зорієнтовані політичні уподобання Ріната Ахметова та Вадима Новинського.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали