Економіст: Україна зараз нагадує сильно розігрітий чайникКризові явища в економіці України загострюються. Владний конгломерат демонструє безпорадність в плані застосування антикризових заходів. Ставка на кредити МВФ лише відтягує економічний колапс.

Відомий український економіст Олександр Гончаров на своїй сторінці у Facebook стверджує, що «дива не сталося – ні Кабмін, ні Верховна Рада так і не змогли провести необхідні структурні та інституційні реформи, навпаки, вони ще більше ускладнили їх проведення в майбутньому».

«Якщо образно говорити, то Україна зараз нагадує такий собі сильно розігрітий чайник, який стоїть на включеній плиті і з нього виривається гаряча пара. І поки ці гарячі струмені пари ще вириваються, чайник не вибухає. Але, не дай Бог, хтось додумається перекрити цей клапан скидання пари, тоді можуть відбутися дуже серйозні речі як в політичному, так і в економічному житті країни», – констатує Гончаров.

Зазначимо, що Уряд Шмигаля є вже другим урядом, сформованим монобільшістю українського парламенту, яку складають депутати «Слуги народу». У 2019-2021 роках відбувається продовження економічного курсу, який реалізовувався у 2014-2018 роках. Фактично відбувається подальший обвал економіки в умовах посилення тотальної залежності країни від представників зовнішнього управління.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали