Проти кого направлений президентський законопроект про олігархівБоротьба з олігархами є однією з основних вимог, яку пред’являють українській владі західні партнери. Представники української опозиції більше року назад подали свій законопроєкт, який передбачає деолігархізацію економіки та посилення антимонопольної політики. Однак влада «Слуги народу» проігнорувала цей законопроєкт. Натомість Президент Зеленський запропонував власний законопроєкт про олігархів.

Партія «Європейська солідарність» вважає, що законопроєкт президента України Володимира Зеленського про олігархів спрямований виключно проти п’ятого президента Петра Порошенка і «жодних справжніх олігархів не обмежує». «Європейська солідарність» заявила, що з точки зору Зеленського олігархами є ті, «хто не подобається йому особисто – і, безумовно, Порошенко у цьому списку знаходиться на першій позиції».

«Зеленський намагається будь-яким способом позбутися Порошенка… До початку політичної діяльності Порошенко досяг певних вершин в бізнесі, але жоден з його активів не було отримано шляхом приватизації. Компанії, створені Порошенком, ніколи не мали та не мають монопольного статусу на жодному з ринків. Вони не користувалися пільгами з державного бюджету чи доступом до природних ресурсів, не здійснювали і не здійснюють тіньового політичного впливу...», – говориться в заяві.

Зазначимо, що Уряди Зеленського продовжують економічну політику урядів часів президентства Порошенка. Підтвердженням чого є поблажливе ставлення до економічної політики «Слуги народу» МВФ та інших представників Колективного Заходу. Також маркером посилення зовнішнього управління на політичні та соціально-економічні процеси в Україні є введення емісарів закордонного впливу в наглядові ради державних корпорацій.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали