Україна отримає від США другий пакет військової допомогиУкраїна отримає від США другий пакет військової допомоги на 150 млн доларів, оголосив Пентагон 11 червня. Рішення Вашингтона є "своєчасним і обґрунтованим", заявив український міністр оборони Андрій Таран в суботу, 12 червня.

Арсенал української армії буде поповнений, серед іншого, контрбатарейними радарами, засобами для боротьби з безпілотними літальними апаратами, обладнанням для захищеного зв'язку і евакуації поранених з поля бою, вказав міністр.

За словами Тарана, з 2014 року Україна отримала від Сполучених Штатів військову допомогу майже на 2,5 млрд доларів. Міністр особливо відзначив дипломатичну, політичну та фінансову підтримку з боку США.

Міноборони Сполучених Штатів пояснило надання військової допомоги істотним прогресом, якого Україна досягла в реформі сфери оборони. Про попередній пакет допомоги на 125 млн доларів Пентагон оголосив в березні. Президент США Джо Байден на майбутній 16 червня зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним має намір відстоювати суверенітет і територіальну цілісність України, відзначили в Білому домі.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали