Долар США продемонстрував найбільший щоденний прирістДолар США продемонстрував найбільший щоденний приріст за три тижні в п'ятницю після того, як звіт уряду США показав, що в липні кількість робочих місць зросла більше, ніж очікувалося, підвищивши прибутковість облігацій і додавши аргументів на користь швидшого посилення грошово-кредитної політики ФРС.

Індекс долара, який вимірює курс долара по відношенню до корзини з шести валют, виріс на 0,59% до 92,78.

У порівнянні з такими захисними активами, як японська ієна і швейцарський франк, долар демонстрував найбільший денний приріст з червня, що відображає схильність до ризику, а також привабливість більш високих процентних ставок в США.

Звіт по зайнятості в несільськогосподарському секторі США показав, що в липні кількість робочих місць збільшилася на 943 000 в порівнянні з прогнозом економістів на рівні + 870 000.

Ця новина повернула імпульс долара, підкріплений в середині тижня заявами віце-голови Федеральної резервної системи Річарда Кларіда про те, що умови для підвищення процентних ставок можуть бути виконані вже в кінці 2022 року. Представники ФРС заявили, що поліпшення зайнятості має вирішальне значення для того, щоб вони почали скорочувати додаткову підтримку, яку вони надали економіці під час пандемії.

Аналітики попередили, що ринки будуть шукати більше доказів, ніж один звіт про робочі місця, що прибутковість в США знову значно зросте. Прибутковість в п'ятницю все ще була майже на піввідсотка нижче, ніж в кінці березня.

Реакція на щомісячні звіти про робочі місця в цьому році найчастіше змінювалася протягом декількох днів після публікації даних, виявили стратеги Wells Fargo Securities, вивчивши наступні зміни прибутковості 10-річних казначейських облігацій.

За словами Джозефа Тревізані, старшого аналітика fxstreet.com, великі зміни валютних курсів малоймовірні до тих пір, поки чиновники Федеральної резервної системи не дадуть зрозуміти, що вони готові очолити інші центральні банки в згортанні економічної підтримки.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали