Долар США буде рости швидшеСплеск неприйняття ризику, спровокований, зокрема, протоколом засідання FOMC, підштовхнув долар до нового максимуму з початку року. Економісти HSBC очікують поступового зміцнення долара в найближчі тижні, але якщо «дрейф» у бік звуження кількісного пом'якшення покаже ознаки прискорення, те ж саме станеться і з доларом США.

«Ідея про те, що Федеральна резервна система (ФРС) наближається до скорочення кількісного пом'якшення (QE) в якийсь момент в цьому році, набула широкого розголосу, особливо після липневих протоколів FOMC, і, отже, імовірно вже закладена в ціні долара США».

«Промова голови ФРС Пауелла на щорічному економічному симпозіумі в Джексон-Хоул (запланованому на 26-28 серпня) може подати сигнал про те, коли, ймовірно, почнеться скорочення QE. Ми вважаємо, що прогнозне керівництво буде змінено на засіданні FOMC 21-22 вересня, а в листопаді буде офіційно оголошено про скорочення QE, а скорочення QE почнеться в грудні, що буде досить для підтримки долара США. Якщо справи підуть швидше, то і долар США буде рости швидше ».

«Терміни скорочення QE повинні залежати від даних, тому звіт по зайнятості в США за серпень 3 вересня може мати вирішальне значення. Судячи з того, як долар США відреагував на несподівані дані в США за останні чотири тижні, долар США має всі шанси отримати вигоду з будь-якої несподіваної події в США, хорошої або поганої. В інших валютах такої розкоші немає».

Друкувати
Найбільш популярні матеріали