Польща запроваджує податкові пільги для трудових мігрантівТрудові мігранти, серед яких велика частина українців, в перший рік після переїзду в Польщу будуть платити в два рази менше податків, ніж самі польські громадяни. Про це йдеться в повідомленні Аналітичного центру компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

Протягом наступних трьох років вони зможуть відняти 50% від податку, сплаченого за попередній рік. Тобто іноземець, який перенесе свою податкову резиденцію в Польщу, буде платити менший податок на прибуток повних чотири роки.

Таким чином Польща хоче затримати у себе, в тому числі, і громадян України на більш тривалий термін. Вже на початку осені програма планується до ухвалення.

Податкова пільга також буде охоплювати мігрантів, які вперше приїдуть до Польщі. Вони також зможуть протягом чотирьох років платити податки на пільгових умовах.

Пропонована пільга буде спрямована на осіб, які: перед переїздом до Польщі як мінімум три роки жили за кордоном і підтвердять це документально, а після переїзду в Польщу — будуть жити в ній повних чотири роки, будуть платити податки в Польщі від всіх можливих доходів: трудового договору або підприємницької діяльності.

Мінфін Польщі заявляє, що протягом чотирьох років держбюджет буде фінансувати цим людям внески в пенсійний фонд і страхування на випадок хвороби.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали