Чи очікує Київ транспортний колапсРинок пасажирських перевезень в столиці завжди відзначався високим рівнем напруженості. Розірвання угод з рядом перевізників – маркер того, що у столиці до цих пір існує проблема покращення якості перевезень громадян.

Київ розірвав договори на 29-ти автобусних маршрутах загального користування та прибирає з вулиць 232 маршрутки, на які виявили підроблені документи. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

Причина – махінації з конкурсною документацією, виявлені під час аудиторської перевірки Департаментом внутрішнього контролю КМДА.

Невірно вказувалися державні номери та пасажиромісткість автобусів, період оновлення автобусного парку та інформація щодо екологічності машин. Також на конкурс заявлялися одні автобуси, а документи підкладалися на зовсім інші.

Зазначимо, що центральна та місцева влада так і не забезпечили прозорих умов функціонування ринку пасажирських перевезень в останні роки, що негативним чином вплинуло на якість послуг. Водночас ціни оператори пасажирських перевезень регулярно піднімають.

Економіст

Друкувати
Найбільш популярні матеріали