Місцеві вибори: хто підтримав представника КоломойськогоУ Львівській області незабаром відбудуться вибори у двох територіальних громадах. Територіальні громади відіграють вагоме значення в соціально-економічному розвитку краю, тому в результатах виборів зацікавлені політичні важковаговики.

Через два тижні на Львівщині відбудуться вибори у дві достатньо перспективні громади – Шегинівську та Комарнівську. На Львівщині «Батьківщина» Тимошенко спільно із «Слугами народу» підтримали представника Коломойського. Про це пише Четверта студія з посиланням на телеграм-канал «Таємниці Ратуші».

Телеграм-канал також інформує, що на голову Шегинівської громади претендують – діюча секретарка та в.о. голови Павуцьо Оксана (Європейська Солідарність) та депутат Яворівської райради Барчак Станіслав (За майбутнє). Станіслава Барчака неформально підтримують практично всі політичні сили, в тому числі «Батьківщина» та «Слуги Народу».

Зазначимо, що після поглиблення децентралізації влади та передачі сільськогосподарських земель державної власності поза межами населених пунктів у комунальну власність, отримання влади в органах місцевого самоврядування відкриває широкі можливості для перерозподілу ліквідних активів. Тому боротьба за владу у територіальних громадах буде лише загострюватися.

Економіст

Друкувати
Найбільш популярні матеріали