На скільки популярні торгово-розважальні центри в період обмеженьРівень падіння відвідуваності в ТРЦ столиці та інших містах України становив від 25% до 70% через запровадження карантинних обмежень, повідомив провідний експерт консалтингової компанії Colliers Ukraine в сегменті торгової нерухомості Ігор Заболоцький.

"Найбільше просідання ТРЦ відчули саме в перший тиждень дії жорстких карантинних обмежень. У деяких об'єктах, у тому числі і в регіонах, показник склав 70%. Вже протягом другого тижня рівень падіння трафіку в більшості випадків скоротився і на сьогодні. складає від 20 до 30%", - сказав він.

У той же час експерт відзначив зростання продажів у рітейлерів, пов'язаних із майбутньою "чорною п'ятницею".

"Період підвищених знижок вселяє стриманий оптимізм та перспективу наблизитись до планових оборотів за результатами листопада", - сказав Заболоцький.

За його словами, зараз відвідування ТРЦ стало більш цілеспрямованим: відвідувачі приходять за конкретною покупкою, що впливає на зростання конверсії.

"До того ж показник вакцинації є найвищим серед найактивнішої категорії населення. Це ті самі люди, які складають ядро відвідувачів ТРЦ", - додав експерт.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали