На посаду президента України з’явився ще один претендентДиректор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко хоче стати лідером позапарламентської опозиції і може розраховувати на участь у президентських перегонах у 2015 році.

«Створюючи громадську ініціативу Третя республіка Луценко переслідував мету стати лідером позапарламентської опозиції. Він хоче стати лідером ширшого явища, ніж парламентська опозиція, яку він має намір «обійти на повороті», - зазначив експерт.

Крім того, Карасьов вважає, що Луценко, «працюючи на стику опозиції та громадянського протесту», намагається потіснити з позицій лідера Юлію Тимошенко.

При цьому політолог нагадав, що раніше Луценко заявляв про те, що на президентські вибори в 2015 році необхідно висувати єдиного кандидата від опозиції, адже наявність кількох кандидатів призведе до поразки самої опозиції.

«Але зараз його думка змінилася. Очевидно, це пов'язано з тим, що він і себе бачить в шорт-листі номінантів на президентський пост. Або ж бачить себе взагалі єдиним кандидатом напередодні першого або між першим і другим турами виборів. Не виключаю, що Луценко десь прицілюється до президентської кампанії, прораховує витрати і вигоди. Калькулює своє місце в пулі домінантів в кандидати в президенти від опозиції, не спираючись ні на одну з опозиційних партій », - прогнозує Карасьов.

За матеріалами: ukrday.com

Друкувати
Анатолий
Група: Гості 26 июня 2013 19:25
1


"Странная", однако, у Карасёва память. Он помнит всё, что говорил Ю. Луценко кроме того, что Юрий Витальевич неоднократно заявлял, что не будет баллотироваться на пост президента страны.
Так
Група: Гості 26 июня 2013 23:25
2


головне, для лжеполітолога - перднути вчасно, така його робота.
Найбільш популярні матеріали