Кличко не виключає зміну влади вже у 2014 роціЛідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що навесні опозиція представить свій уряд, який зміг б змінити і реформувати країну.

Кличко запитали про перспективу домовленостей з лідерами "Батьківщини" і "Свободи" про розподіл посад після зміни влади.

У відповідь Кличко заявив, що партії "УДАР", "Батьківщина" і "Свобода" мають програмні відмінності, але їх об'єднує боротьба проти сьогоднішньої влади. "Це нас об'єднує, і я впевнений, що найближчим часом ми зможемо представити ... уряд, ті позиції, тих людей, кожен з яких відповідатиме за конкретний напрямок, то, яким чином ми зможемо здійснити реформи ... Я впевнений в тому, що у нас не так багато часу, і навесні ми всі зможемо представити, це крайній термін», - запевнив політик.

Відповідаючи на питання, чи можлива зміна влади в 2014 році, він відповів, що "не виключає цього".

"Якщо влада буде і далі робити вигляд, що вона не чує людей, що нічого не відбувається, що все нормально - зміна влади може відбутися вже цього року», - сказав Кличко.

Разом з тим, Кличко зазначив, що головним завданням опозиції є зміна влади конституційним шляхом.

"Разом з усіма українцями ми зможемо дотиснути владу і змінити її конституційний спосіб, без агресії, щоб реформи в країні нарешті відбулися", - заявив він.

Політик додав, що не вважає передчасним свою заяву про намір балотуватися на пост президента в 2015 році.

finance.ua


Друкувати
Тарас Адольфович
Група: Гості 22 января 2014 03:44
1


"Пятая колонна" бодро хозяйничает в центре Киева, бренча кастрюлями и ночными горшками на голове, присвоив себе право решать за Украину и киевлян их судьбу. Этот шабаш происходит по плану, разработанному еще в октябре 2013 года троицей горланов-главарей (видеозапись есть в ютубе), и время выбрали неслучайно, пытаясь повалить законно избранную власть (какой бы она ни была) до того, как в 2015 году пройдут выборы президента Украины и где "оппо" неминуемо проиграют, потому что среди них нет сильных грамотных политиков, потенциальных лидеров.
Svetlana
Група: Гості 31 января 2014 22:04
2


Здесь, в Германии, Кличко рекламируeт шоколадные батончки Milchschnitte: блины со сметаной в его рекламе ,,ужасные"
см. http://www.myvideo.de/watch/3640299/Klitschko_Brueder_Milchschnitte . Зарабатывают рекламой носовых платков( Klitschko-Tempo-Taschentucher-Werbung1) ,рекламой пива : Klitschko Werbung: Vitalisierend(W) . В Украине он играет сейчас свою главную роль для западной публики, и гонорар на кону повыше.
Серб
Група: Гості 7 февраля 2014 17:19
3


"змінити її конституційний спосіб, без агресії" Тритушка явно заговаривается. Хотя может он таки без агрессии?.... Ну поробывал совершить переворот. Ну послали на х... "Не очеть-то и хотелось" - и до дому, в Фаерлянд?
Найбільш популярні матеріали