В Україні може виникнути дефіцит цукруНаціональна асоціація цукровиробників «Укрцукор» оприлюднила оперативні дані, за якими виробництво цукру в Україні падає стрімкими темпами.

До 8 жовтня на 61 цукровому заводі країни з урожаю цукрових буряків 2012 року було вироблено 480 тис. тонн солодкого продукту, тобто на 25,4% менше, ніж на цю ж дату 2011 р., коли працювали 72 заводи. Деякі експерти стверджують: в Україні може виникнути дефіцит цукру.

За прогнозами Національної асоціації цукровиробників, в поточному році Україна виробить цукру на 530 тис. т менше, ніж у минулому, – 1,8 млн. т. Це майже відповідає середньому обсягу внутрішнього споживання (1,8-1,9 млн. т), який навряд чи істотно зміниться. Враховуючи експорт солодкого продукту і можливий ажіотажний попит з боку громадян, які очікують економічних потрясінь у зв’язку з другою хвилею кризи та парламентськими виборами, в країні може виникнути дефіцит даного продукту.


Друкувати
ura
Група: Гості 22 октября 2012 03:25
1


З такими цінами як у "Фуршеті" нам буде все рівно на цей дефіцит, адже купувати продукцію у таких магазинах не реально. Власник Фуршету Ігор Баленко знахабнів до граничної межі.
Найбільш популярні матеріали