Українські банки перестали продавати долариКомерційні банки України перестали продавати долари в очікуванні подальшого зниження курсу гривні.

За повідомленнями українських ЗМІ, купити долар в декількох обмінниках та відділеннях банків виявилося неможливо. Працівники обмінників пояснюють це відсутністю готівкового долара і «ситуацією з курсом гривні».

В той же час в одному з банків долари продають, але тільки по 500 в одні руки по 8,24 грн / дол. Разом з тим для погашення доларового кредиту банк погодився продати необхідну суму за нинішнім ринковим курсом без отримання на руки валютної «готівки», передає УНІАН.

Нагадаємо, протягом останніх тижнів курс гривні як на міжбанківському валютному ринку, так і на готівковому сегменті поступово слабшає. МВФ неодноразово рекомендував українській владі послабити контроль над курсом гривні.

13 листопада американська валюта на українському міжбанківському ринку подорожчала на 4-7 копійок, закрившись на рівні 8,288-8,325 гривні за долар, що є максимальним рівнем з 8 жовтня 2009 року.

За матеріалами: Росбалт-Украина

Друкувати
Найбільш популярні матеріали